درباره ما

درباره ما

_

معرفی :

شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران ( مالک برند سیلور ) فعال در زمینه واردات ابزارهای دستی، برقی و بادی ؛ با تمرکز بر کیفیت برتر، ارائه محصولات با تنوع بالا و ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن، توانسته است با تلاش و پشتکار بسیار زیاد در خصوص جلب رضایت مشتری جایگاه مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن در سالی که گذشت ( 1396 ) بدست آورد .

در این راستا شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران با حضور در نمایشگاه های تخصصی برگزار شده طی سال 96 در شهرهای مختلف ( تهران ، تبریز، بندرانزلی و … ) نقش به سزایی در معرفی برند سیلور تولز و آشنایی هرچه بیشتر جامعه ابزار فروشان ایران با درجه کیفی ابزارآلات خود را داشته است .

یکی از عوامل موفقیت گروه بازرگانی آروین طلایی تهران، دقت در انتخاب نوع کالا، شناخت بازار هدف و مرتفع نمودن مسیر برای رسیدن به هدف مورد نظر بوده است.

اهداف و سیاست های کلی برای سال 1397 :

شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران ( مالک برند سیلور ) با حفظ تعهد خود در قبال مشتریان و متقاضیان برند سیلور، می کوشد تا در سال جاری با ارائه محصولات جدید و متنوع ضمن حفظ وارتقای کیفیت ابزارآلات خود، برقراری تعادل و انصاف در قیمت ها و عملکرد مناسب در توزیع ابزارآلات در سطح کشور؛ رضایت مشتریان محترم را بیش از پیش جلب نماید ، زیرا ما در مجموعه بازرگانی آروین طلایی تهران معتقد برآنیم که رمز موفقیت و ماندگاری هر برند، به میزان رضایتمندی مشتریان از آن مجموعه بستگی دارد .

و در پایان خداوند منان را شاكریم كه با عنايات خود در سالی که گذشت، موجبات موفقیت و تعالی روز افزون این مجموعه را با همت تمامی پرسنل زحمت کش سیلور تولز فراهم آورده و امیدواریم که در سال پیش روی نیز با اتکا به دانش و عملکرد اصولی درون مجموعه ، همانند سال گذشته ما را در این مسیر پرفراز و نشیب یاری رساند .

 

مهدی اولیا

مدیرعامل شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران

ما اجتماعی هستیم